19 Ocak 2019 Cumartesi
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
     
 
DEĞİŞİM BİLGİSİ
DEĞİŞİM BİLGİSİ
06 Ocak 2019 17:33:15

Yazar : Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
  SPOR VE YOGA 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       

DEĞİŞİM BİLGİSİ

 

Değişim bilgisi, sizi gerçeğe ulaştırır. Geçmişi bırakıp geleceği düşünmezseniz gerçek sizinle olur. Geleceğin değişmesi sizin sayenizde olur. Bunun için olumlu eylemlerde bulunmak gerekir yani karma üretmeyen eylemler tertemiz bir gelecek yaratır. 

Geçmiş ve geleceğin esareti umutsuzluk barındırır. Eğer geçmişin hatalarını ve karanlığını geleceğe taşırsanız şimdi yi yani şu anı yaşayamazsınız. Şimdinin gücü sayesinde değişimin bilgisine erişeceksiniz. 

Değişim sayesinde eylemlerini olumlu olarak degistirirseniz ve daha farkındalıklı yaşarsanız geleceğiniz de değişir.  O zaman mutluluk kapıları ardına kadar açılır. 

Hayatınızdaki gerçek kendi gerçekliğiniz olsun. Her türlü gerçek sadedir. Eğer zekanızı kullanmayıp değişim bilgisine erişmezseniz anlamsız eylemler peşinizi bırakmaz. Anlamsız eylemler sonucu zamanınız ölmeye başlar. 

İçsel savaş içindeki insanın gözleri kör olur ve zekasını kullanamaz o zaman gelecek karanlık görülür. Geçmişin olumlu anlarını sürekli düşünüp şimdi yı zehir etmeyin, unutmayın her zaman gelecek parlaktır ama bu size de bağlıdır.

Geçmişin prangalarını bırakın, acıları 

bırakın o zaman acılar da sizi bırakacak. Geçmişin tozlu raflarını kaldırın gelecek için boşuna hayaller kurmayın, hayal kuracaksanız gerçek olabilecek hayaller kurun. 

Umutsuzluğu ortadan kaldırmak için gerçeğin gözlüğünü takmak gerekir. Gerçeğin gözlüğü öldürücü ve anlamsız eylemleri ortadan kaldırır. 

2 tur eylem vardır. Varoluşsal ve dünyasal. Dünyasal eylemler yatay düzlemdeki yani günlük sıradan eylemlerdir. Varoluşsal eylemler sonsuzluk barındıran ve karma yaratmayan eylemlerdir. Karma, ekimlerinizin biçilmesidir . O yüzden bu hayatta herkes hak ettiğini yaşar. 

Dünyasal eylemler değil varoluşsal eylemler gerçek değişime sizi yönlendirir. Gerçek değişim iç dünyanızda gerçekleşen değişimdir.

Dış dünya umutsuzluğa sürüklese de iç dünyadaki değişim başarıya sürükler. Ya değişim içinde olun yükselin ya da dış dünyaya yönelip yatay düzlemi seçin.. 

Yatay düzlem mi dikeye yükseliş mi?

Değişim mi yoksa umutsuzluk mu?

Geçmiş mi gelecek mi yoksa sonsuz mutluluk olan şimdi mi?

SEÇİM SİZİN...

 

  Bu Yazı Toplam 311 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Köşe Yazar
Mehmet DURSUN
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI
Prof.Dr.Oğuz OYAN
2018'den 2019'a BAKIŞLAR
Derya AKBIYIK
YENİ BİR YILDAN UMUTLUYUZ
Murat Meran
CHP’Yİ BUZ GİBİ ERİTEN BAY KEMAL, ASIL ŞİMDİ TAMAM!
Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
DEĞİŞİM BİLGİSİ
Sakine BAHADIR
DEMEDİ DEME…..
Şirvan YÜCEL
Gerçek aşk acı vermez, acı veren egodur
Serpil Şen ÖZER
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
Süleyman Kurt
BELEDİYE’DE ŞANAL OLAYI
Cemal Doruk
KAÇ KİŞİ VARDIR?
Filiz KOCABIYIK
BİZ KİMİZ?
Süleyman Şen
ZONGULDAK’TA İPE UN SERMEK.
Fahri Özdemir
AKP’DE UYSAL İLE TAMAM MI ?...
Burhan ÇAKIR
Pardon Arif kim?
Alıntı Yazarlar

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.