19 Ocak 2019 Cumartesi
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
     
 
MÜFTÜOĞLU NEREYE KOŞUYOR ?...
MÜFTÜOĞLU NEREYE KOŞUYOR ?...
01 Kasim 2018 11:55:30

Yazar : Fahri Özdemir
  KEPÇE 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       

MÜFTÜOĞLU NEREYE KOŞUYOR ?...

 Yerel seçimler yaklaşırken  seçimden seçime aday  yada aday adayı olan siyasetçi geçinenler piyasa yapıyor oysa siyasetçi her zaman halkın arasında halkın tabanında olmalı ne yazıkki biz bunu CHP adına aday adayı olan İstanbul ikametli Kdz Ereğlili geçinen Buket Müftüoğlu’nu maalesef seçimlerden sonra ilçemizde halkın arasında görme şansımız yok.Arada bir Kdz Ereğli’ye gelip çınar altı çay bahçesinde partililerle çay içmek  Kdz Ereğli adına siyasi seçimlere soyunmak  istikrar deyildir. Bayan Müftüoğlu acaba hiç düşündümü   Kdz Ereğli ye ne verdim ne istiyorum?  Müftüoğlu şayet bu ilçeye hizmet etmek istiyorsa  acaba ilçenin sorunlarını nekadar biliyor? Kulaktan dolma çay bahçelerindeki sohbetlerden deyil fiilen kendisi araştırıp bölge adına yapılması gerekenler noktasında neler üretti? cevabını bu halk mutlaka soracaktır.

                 Bayan  belediye başkan aday adayı bu güne kadar adayı ilçe mahallelerini gezip halkın tabanı ile sorunları konuştumu? Konuştu ise çözüm projeleri nelerdir? İlçemizin herhangi bir mahallesinde ,caddesinde,sokağında  bir  seçmen ile oturup hasbi hal yaptı ‘mı?  Şöyle bir çıkıp şehri gezerek esnafın sorunlarını dinledi mi? Eğer cevabı evet ise neden bugüne kadar sesi çıkmadı ? herkesin bildiği  üzere  ilçemizde mevcut inşaat kaçakları ve ruhsatsız  binalar ayrıca ruhsatsız işyerlerinin kangren olduğu bu ortalamanın yüzde altmış seviyelerine ulaştığını biliyor mu? Biliyorsa neden  bu güne kadar ortaya çıkıp  konular üzerinde değerlendirme yapmadı? .Bayan aday adayı  CHP parti meclisinden  sonra  milletvekilliği aday adayı oldu şimdi belediye başkan aday adayı .Sahi bu aday adayını kimler öne sürüp eski belediye başkanı Halil Posbıyık’ın oyunu bölmesi için uğraşıyor halkın tabanı bunu merak ediyor.

         Taban ve tavanda siyasi karşılığı olmayan Müftüoğlu kendiside şunu iyi biliyor ki aday gösterilmeyecek ama böl parçala taktiğimi uyguluyor?Kdz Ereğli adına siyasi yatırım yapma peşinde olan  bayan adayın bölge adına  siyasi yönlenmesi yanlış  doğru seçeneği bulup kullanması bence yerinde karar olur  . Sahi  Müftüoğlu nereye koşuyor? Bence yanlış yol  yanlış kulvar  karanlığa mı koşuyor?

MÜFTÜOĞLU NE KADAR DONANIMLI?...

                Bayan aday adayı  kendince girdiği yolda ne kadar mesafe alacak? Bu belli zaten başkanlık makamı için zayıf bir profil desek daha doğru olur kanaatimce. Çünkü başkanlık için öncelikle o koltuğu dolduracak  vizyon lazım bu vizyonu ne yazıkki ben bayan aday adayında göremiyorum.Kdz Ereğli gibi il bazında bir ilçe yönetimine talip olmak başka şey o kriterleri taşımak başka şey. İlçemizde CHP kanadınca  31 mart seçimleri sancılı  geçeceğinin sinyallerini şimdiden veriyor.Şayet CHP bu şartlarda seçime giderse kaybedeceğinin fotoğrafı ortadadır.  Net ve açık görülen gerçeği görmemek siyasi  zayıflık olsa gerek.Bayan aday adayının portföyü nekadar geniş? merak etti doğrusu mevcut siyasi birikimi ve donanımı  Kdz Ereğli belediye başkanlığına   ulaşacak kadar   geniş mi?... Kısaca profile baktığımızda bayan aday adayının hiçbir şansının olmadığını görmekteyiz aksini iddia etmek gerçekleri görmemektir…

 

 

 

  Bu Yazı Toplam 534 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Köşe Yazar
Mehmet DURSUN
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI
Prof.Dr.Oğuz OYAN
2018'den 2019'a BAKIŞLAR
Derya AKBIYIK
YENİ BİR YILDAN UMUTLUYUZ
Murat Meran
CHP’Yİ BUZ GİBİ ERİTEN BAY KEMAL, ASIL ŞİMDİ TAMAM!
Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
DEĞİŞİM BİLGİSİ
Sakine BAHADIR
DEMEDİ DEME…..
Şirvan YÜCEL
Gerçek aşk acı vermez, acı veren egodur
Serpil Şen ÖZER
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
Süleyman Kurt
BELEDİYE’DE ŞANAL OLAYI
Cemal Doruk
KAÇ KİŞİ VARDIR?
Filiz KOCABIYIK
BİZ KİMİZ?
Süleyman Şen
ZONGULDAK’TA İPE UN SERMEK.
Fahri Özdemir
AKP’DE UYSAL İLE TAMAM MI ?...
Burhan ÇAKIR
Pardon Arif kim?
Alıntı Yazarlar

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.