19 Ocak 2019 Cumartesi
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
     
 
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI

karadenizmeydangazetesi67@hotmail.com
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI
30 Ekim 2018 17:21:59

Yazar : Mehmet DURSUN
  ÇUVALDIZ 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       

MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI

Yerel seçimler yaklaştıkça ve zamanda azaldıkça yerden mantar gibi, belediye başkan aday adayları ortaya çıkmaya başladı.

Aday adaylık sürecinin sonuna kadar daha ne kadar aday adayı çıkar bilinmez ama Müftüoğlu son aday adayı da olacağa pek benzemez.

Buket Müftüoğlu yanılmıyorsam bundan iki dönem önce milletvekili aday adayı olduğunda da , “KARADENİZ MEYDAN GAZETESİ” ile yine yapılan haberler nedeniyle zor zamanlar yaşamıştı. Buket Müftüoğlu, Ereğli’de eski terzilerden ve sonrasında nakliyat şirketi sahibi rahmetli Tuncer Müftüoğlu’nun kızıdır. Bunu Buket Müftüoğlu’nu tanımayanlar için yazma ihtiyacı duydum bir dip not olarak.

CHP’den Ereğli Belediye başkan Aday Adaylığı için  başvuran ve aday adaylığını açıklayan Buket Müftüoğlu,CHP’sinde geçmişte parti meclis üyeliği yapmış ama Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olması ile CHP dışına itilmiş bir parti üyesi olarak kalmıştır.

CHP’de Kılıçdaroğlu döneminde milletvekiliği için sadece Zonguldak’tan aday adayı olan ve Genel Merkezin gözüne hoş görünmeye çalışan Müftüoğlu maalesef istediğini elde edememiş partililerden biri olarak hep dışarıda kalmıştır.

Gazetemizde kendisi ile ilgi , “MÜFTÜOĞLU’NU KİMLER ADAY GÖSTERDİ?” başlıklı haberimizden rahatsız olup,bazı kişilere,Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık’ı aratıp,haberle ilgili üstü kapalıda olsa göz dağı vermeye çalışmıştır.

Aday adaylığın başında olan Buket Müftüoğlu’na bir iki küçük hatırlatma yapmak isterim geçmişte olduğu gibi, Karadeniz Meydan Gazetesi kimsenin reklamını yapıp kendini gündemde tutmaya çalışanların değerli sayfalarımızda kendilerine yer aramaları boşunadır.

Bundan sonra çıkacak haberlerimizden de rahatsız olduğunuzda eksik bilgi ile haber yaparsak, bize kolayca ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ve E.Mail adreslerimiz we sayfamızda mevcuttur.

Şunu da hatırlatmak isterim bir kez, Karadeniz Meydan Gazetesi hiçbir siyasetçinin karşısında “el pençe durup siz nasıl isterseniz” öyle olur diyerek boyun büken  bir gazete değil.

Bazı gazete ve çakma web sayfalarından yayın yapanlar gibi,kimsye de yağdanlık olmaz,olmayız.

 Karadeniz Meydan gazetesi olarak bizler sizi iyi tanımaktayız. Nerede kazanıp nerede harcadığınız ne Ereğli halkını ne de bizi gazla ilgilendirmez. Dışarıda kazanıp Ereğli’de harcıyoruz söylemleri de pek inandırıcı olmamaktadır sizin gibi.

 Belediye başkan Aday adayı sayın Buket Müftüoğlu,siz genç yaşta siyasete girmiş eskeza PM üyeliğine seçilmiş ancak,bunda da  fazla kalamamış sadece CHP üyesi  birsiniz.

 Şimdi size bir ik soru sormak istiyorum.

Ereğli’yi çok seviyorsunuz, CHP’den aday adayı oluyorsunuz ama Genel seçimlerde İYİ PARTİ’ye neden çalıştınız?

Sizi  Belediye Başka Aday Adayı olarak kimler ortaya çıkardı?

Daha önceden de pek sevmediğiniz eski belediye başkanı Halil Posbıyık’a olan nefretinizi bilen hangi iş adamları sizi aday adayı olmaya ikna etti?

Kısaca CHP içinde yeniden  kendinize bir yer arayışı içindemisniz?

Ereğli ve kamuoyu adına şimdilik bu sorularımıza yanıt veriseniz hem bizler hem de kamuoyu, seçmen ve özellikle CHP’ye gönül vermiş partilileri aydınlatırsınız.

Ne dersiniz?

 

 

 

  Bu Yazı Toplam 2048 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Köşe Yazar
Mehmet DURSUN
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI
Prof.Dr.Oğuz OYAN
2018'den 2019'a BAKIŞLAR
Derya AKBIYIK
YENİ BİR YILDAN UMUTLUYUZ
Murat Meran
CHP’Yİ BUZ GİBİ ERİTEN BAY KEMAL, ASIL ŞİMDİ TAMAM!
Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
DEĞİŞİM BİLGİSİ
Sakine BAHADIR
DEMEDİ DEME…..
Şirvan YÜCEL
Gerçek aşk acı vermez, acı veren egodur
Serpil Şen ÖZER
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
Süleyman Kurt
BELEDİYE’DE ŞANAL OLAYI
Cemal Doruk
KAÇ KİŞİ VARDIR?
Filiz KOCABIYIK
BİZ KİMİZ?
Süleyman Şen
ZONGULDAK’TA İPE UN SERMEK.
Fahri Özdemir
AKP’DE UYSAL İLE TAMAM MI ?...
Burhan ÇAKIR
Pardon Arif kim?
Alıntı Yazarlar

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.