17 Aralık 2018 Pazartesi
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
     
 
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)

serpilözer-kdzmeydangazetesi67@hotmail.com
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
12 Ekim 2018 11:05:59

Yazar : Serpil Şen ÖZER
  HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       

KOÇ BURCU (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koçlar; Bu hafta maddi açıdan çok rahat bir hafta sizleri bekliyor. İş hayatınız da yüksek performans ve girişkenliğinizle başarıyı yakalamaya adaysınız. Yalnız her olay karşısın da ani tepkiler vererek hemen sinirlenmemelisiniz Özel yaşamınız da ise sevdiğiniz kişiyle mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Rahat olun her şey yolunda!

BOĞA BURCU (21 Nisan-21 Mayıs)

Sevgili Boğalar; Bu hafta başkalarına karşı daha hoşgörülü ve uyumlu olabilirsiniz. Bu tavrınız ve iyimserliğiniz insanları size çekiyor. Böylece her alan da zorlanmadan işlerinizi yaptırabilmenizi kolaylaştıracak. Özel yaşamınız da ise karşılığını bulamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Siz hoşlandığınız kişiye duygularınızı açıklamak için teredüt etmeyin.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs-22 Haziran)

Sevgili İkizler; Bu hafta iş hayatınız da değerlendirmeye değer yeni fırsatlar üst üste gelebilir ve maddi olarak rahatlayabilirsiniz. Özel yaşamınız da ise ne kadar kaçmak isteseniz de bazı olaylar gelip sizi bulabilir. Son günler de yaşadığınız problemlerle ilgili olarak konuşmak için fırsat bulacaksınız. Sizin yapmanız gereken şey biraz daha anlayışlı davranmak.

YENGEÇ BURCU (23 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler ; Bu hafta iş hayatınız da ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Bu yüzden kendinizi işlerinizden geri çekmek arzusun da olabilirsiniz. Hayatınızla ilgili değerlendirme yaparken her şeyi göz önüne almalısınız. Özel yaşamınız da ise sevdiğiniz kişiden alacağınız sürpriz bir hediye sizi mutlu edip duygulandırabilir.

ASLAN BURCU (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar; Bu hafta iş hayatınız da sorumluluklarınız arttıkça mutlu oluyor olabilirsiniz. Fakat yakın da bu yükü taşıyamaz hale geleceksiniz. İş arkadaşlarınızla sorumluluk paylaşmayı ve onlara güvenmeyi öğrenmelisiniz. Özel yaşamınız da ise eş ya da sevgilinizin sizin ilginize ihtiyacı var, onu çok ihmal ediyorsunuz. Biraz daha ilgi !

BAŞAK BURCU (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başaklar; İş hayatınızda ki sorumluluklarınızdan bunalmış ve kendinizi yorgun hisediyor olabilirsiniz. Birkaç gün yalnız kalıp kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Özel yaşamınız da ki iniş çıkışlar yüzünden iş hayatınızın aksamasına neden olabilirsiniz. Eş ya da sevgilinize yeterli zaman ayırmadığınız için sorunlarınız büyüyebilir. Karşılıklı konuşarak çözüm bulmalısınız.

TERAZİ BURCU (23 Eylül-23 Ekim)

Sevgili Burçlar; Bu hafta kendinizi çok mutlu ve huzurlu hisedebilirsiniz. Fakat arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz de bazı ufak sorunlar yaşayabilirsiniz , dikkatli olun! Özel yaşamınız da ise birlikte olduğunuz kişiye karşı duygularınızın daha da yoğunlaştıgını hissedebilirsiniz. Onunla birlikte olmak ve her anı bir arada geçirmek isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrepler; Bu hafta kendinizi çok gergin hissedebilir ve iş yeriniz de ki her olaydan etkilenerek sorunları büyütebilirsiniz. Bu yüzden ara ara başarısız olarak üzülebilirsiniz. Özel yaşamınız da ise eş ya da sevgilinizin yaşadığı sorunlar yüzünden kendinizi mutsuz hisssedebilirsiniz.

YAY BURCU (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar; Bu hafta iş hayatınız da büyümek ve genişlemek için yeni fikirler üretebilirsiniz. Ticaret ya da iş hayatınızı ilgilnediren konular da yeni adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınız da ise eş ya da sevgilinizin size olan kırgınlığı devam ediyor olabilir. Gönlünü almak niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusun da kararlı olabilir.

OĞLAK BURCU (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar; Bu hafta iş hayatınız da elinize heçen fırsatları değerlendirirken başkalarının etkisi altın da kalmamaya dikkat etmelisiniz. Yapmak istedikleriniz için ailenizden destek görmek sizi rahatlatacak. Özel yaşamınız da ise sevdiğiniz kişiye zaman ayırmalısınız. Son günlerde ki iş yoğunuluğunuz yüzünden onu ihmal ettiniz.KOVA BURCU (20 Ocak-18 Şubat)Sevgili Kovalar; Bu hafta çalışkanlığınız ve titizliğinizle üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. Farklı bir şeyler yapmak için harakete geçeceksiniz. Özel yaşamınız da ise kalbiniz de yeni heyecanlar hissedebilirsiniz. Bu da sizi biraz korkutabilir. Gireceğiniz yeni ortamlardan sizi çok etkileyen birisiyle tanışabilirsiniz.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balıklar; Bu hafta iş hayınız da planlarınızı ertelemeniz gerekebilir ve işlerinizin aksaması sinirlerinizi bozabilir. Siz sakin olmaya gayret etmelisiniz. Özel yaşamınız da ise eş ya da sevgiliniz tavsiyelerinize her zaman kinden fazla değer verebilirler. Bugünler de fikir ve önerileriniz değer kazanabilir.

  Bu Yazı Toplam 189 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Köşe Yazar
Mehmet DURSUN
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI
Prof.Dr.Oğuz OYAN
Yeni Yönetim Sisteminde Çatlaklar
Derya AKBIYIK
ALTERNATİF GÜÇ BİRLİĞİ Mİ?
Murat Meran
CHP’Yİ BUZ GİBİ ERİTEN BAY KEMAL, ASIL ŞİMDİ TAMAM!
Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
COŞKU SELİ
Sakine BAHADIR
DEMEDİ DEME…..
Şirvan YÜCEL
İNSAN BİRLİĞİ
Serpil Şen ÖZER
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
Süleyman Kurt
DEMEK… DEMEK!...
Cemal Doruk
KAÇ KİŞİ VARDIR?
Filiz KOCABIYIK
BİZ KİMİZ?
Süleyman Şen
CHP DE ADAYLAR BELİRLENİYOR.
Fahri Özdemir
SPEKÜLASYONLAR GERİLİMLERİ ARTIRIYOR
Burhan ÇAKIR
Pardon Arif kim?
Alıntı Yazarlar

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.