16 Aralık 2018 Pazar
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
     
 
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ (24/30.09.2018)

serpilözer-kdzmeydangazetesi67@hotmail.com
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ (24/30.09.2018)
24 Eylül 2018 00:04:22

Yazar : Serpil Şen ÖZER
  HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       
Hazırlayan: Serpil Şen Özer
KOÇ BURCU       (21Mart-20Nisan )Sevgili Koçlar; bu hafta iş hayatınız da özellikle iş ortağı olan Koçlar, mutlaka mali konular da birbirinize karşı dürüst olmalısınız! İkili ilişkilerinizde güvensizlik söz konusu olabilir. Ayrıca iş ile ilgili bir dönüşüm, bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Özel yaşamınız da ise; eş ya da sevgilinizle aranızda ruhsal ve tensel çekim bir hayli güçlü olabilir. Ve birbirinize ne kadar önemli olduğunuzu hissettirebilirsiniz.
 BOĞA BURCU    ( 21 Nisan-21Mayıs ) Sevgili Boğalar; bu hafta iş hayatınız da şans tam anlamıyla sizden yana! Fakat mali anlamda düşünmeden yanlış kararlar vermemek için aceleci davranmamalısınız, hesabınızı bilmelisiniz. Özel yaşamınız da ise; geçmişte yaşadığınız konular üzerinde hassaslaşabilir, bu konuları gözden geçirerek kendinize ve eş ya da sevgilinize bir şans daha verebilirsiniz. Tıpkı iş hayatınız da olduğu gibi özel yaşamınızda da şans sizden yana bu hafta!
 İKİZLER BURCU     ( 22 Mayıs-22 Haziran ) Sevgili İkizler; bu hafta iş hayatınız da maddi hesaplarınızı çok iyi gözden geçirmeli ve hayalci davranmamalısınız. Bitirilecek işlerinize öncelik vermelisiniz. Ayrıca iş ile ilgili bağlantılarınızda dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınız da ise; eş ya da sevgilinizle aranızda yaşanan diyaloglarda dikkatli olmalısınız. Sakin ve ılımlı yönde davranırsanız olumlu yönde gelişmeler ve güzellikler yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU    (23 Haziran-22Temmuz ) Sevgili Yengeçler; bu hafta iş hayatınız da ufak tefek sorunlarla karşılaşabilir, bunu bazı arkadaşlarınızla paylaşarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir ya da iş bağlantıları yapabilirsiniz. Fakat hemen karar vermemelisiniz. Özel yaşamınız da ise; eş ya da sevgilinizin huzurlu ve ılımlı yönde ki paylaşımları sizi mutlu edebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
 ASLAN BURCU    (23Temmuz-23Ağustos ) Sevgili Aslanlar; bu hafta özel yaşamınız da eş ya da sevgilinizle birlikte bazı yerleri gezip görmek, konuşmak, kısa geziler yapmak isteyebilir ve yaz tatili ile ilgili planlar içine girebilirsiniz. İş hayatınız da ise; maddi ve manevi yönden kendinizi rahat hissedebilir, iş stresine girmemek için bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çeşitli seminerler ya da kurslara katılabilirsiniz. 
 BAŞAK BURCU    (24Ağustos-22Eylül )Sevgili Başaklar; bu hafta iş hayatınızla ilgili sorunlarda iki ayrı görüşmede bulunabilirsiniz. Fakat çok dikkatli olmalı ve güven olgusunu iyi gözetlemelisiniz. Ortak bir işe başlayacaksanız çok iyi düşünmelisiniz, bizden uyarması! Özel yaşamınız da ise; bekar başaklar yeni birisiyle tanışabilir ve o kişiden etkilenebilirler. Evli Başaklar ise ikili ilişkilerinizde gerginlikler söz konusu olabilir.
  TERAZİ BURCU      (23Eylül-23Ekim )   Sevgili Teraziler; bu hafta iş hayatınız da yolunda gitmeyen durumlar ve sıkıntılar yaşayabilir, kendinizi stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Huzursuzluklar söz konusu olabilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz! Özel yaşamınız da ise; eş ya da sevgilinizle aranızda ki sorunları çözerek kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Bekar Teraziler yeni bir yakınlaşma olabilir hayatınızda!
AKREP BURCU    (24Ekim-22Kasım )Sevgili Akrepler; bu hafta özel yaşamınız da olumlu ve güzel gelişmeler sizleri beklemekte. Eş ya da sevgilinizin size olan ilgisi artıyor. Birlikte romatik anlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız da ise; hem maddi konular hem de ortaklıkla ilgili konular üzerinde durabilirsiniz. İşinizle ilgili sözleşmelerde sorunlar yaşayabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Siz sakin olmalı acele kararlar almamalısınız.
YAY BURCU     (23Kasım-21Aralık) Sevgili Yaylar; bu hafta özel yaşamınız da hoş ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız ani bir evlilik kararı alabilirler. Bittiğini düşündüğünüz bir ilişkiniz yeniden alevlenebilir ve birbirinizle konuşmaya va anlaşmaya karar verebilirsiniz. İş hayatınız da ise; kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla güven verici görüşmeler yapabilirsiniz.OĞLAK BURCU    (22Aralık-19Ocak) Sevgili Oğlaklar; iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, iş ilişkilerinizde yeteneklerinizi gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Moraliniz oldukça yüksek bu hafta. Fakat ofis ya da iş yerinizde uzun süre kapalı kalmak istemeyebilirsiniz. Özel yaşamınız da ise; eş ya da sevgilinizle aranızda olumlu ve güzel paylaşımlar olabilir. Kendinizi ve ruhunuzu huzurlu hissedebilir, partnerinize küçük bir hediye almak isteyebilirsiniz. 
KOVA BURCU     (20Ocak-18Şubat )Sevgili Kovalar; bu hafta özel yaşamınız da haftanın en olumlu günü 6 Haziran! Heyecan verici, değişik ve sıra dışı paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Bekar Kovalar, birisiyle tanışma olasılığınız ve hızlı gelişmeler bir hayli etken olabilir hayatınızda! İş hayatınız da ise; iş yeriniz ve maddi konular üzerinde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Ayrıca işinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
 BALIK BURCU      (19Şubat- 20Mart)  

Sevgili Balıklar; bu hafta iş girişimlerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizden destek görebilir ve maddi anlamda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınız da ise; eş ya da sevgilinizden ufak jestler görebilirsiniz. Bekar Balıklar romantik karşılaşmalar yaşayabilir, karşınızda ki kişiyi duruşunuz, güvenilir tavırlarınız , sıcak ve ılımlı sözcüklerinizle etkileyebilirsiniz.

  Bu Yazı Toplam 71 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Köşe Yazar
Mehmet DURSUN
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI
Prof.Dr.Oğuz OYAN
Yeni Yönetim Sisteminde Çatlaklar
Derya AKBIYIK
ALTERNATİF GÜÇ BİRLİĞİ Mİ?
Murat Meran
CHP’Yİ BUZ GİBİ ERİTEN BAY KEMAL, ASIL ŞİMDİ TAMAM!
Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
COŞKU SELİ
Sakine BAHADIR
DEMEDİ DEME…..
Şirvan YÜCEL
İNSAN BİRLİĞİ
Serpil Şen ÖZER
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
Süleyman Kurt
DEMEK… DEMEK!...
Cemal Doruk
KAÇ KİŞİ VARDIR?
Filiz KOCABIYIK
BİZ KİMİZ?
Süleyman Şen
CHP DE ADAYLAR BELİRLENİYOR.
Fahri Özdemir
SPEKÜLASYONLAR GERİLİMLERİ ARTIRIYOR
Burhan ÇAKIR
Pardon Arif kim?
Alıntı Yazarlar

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.