21 Ekim 2018 Pazar
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
     
 
EVRENSEL AKIŞ
EVRENSEL AKIŞ
06 Haziran 2018 11:48:33

Yazar : Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
  SPOR VE YOGA 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       

EVRENSEL AKIŞ

Evrenin ritminde zihin yoktur bu yüzden bedeni de hissetmezsiniz. Sanki zaman durur ve mekan kaybolur. Sadece nefesiniz, farkındalığınız ve özünüz vardır.

Dünya Değişim Akademisi' nde uyguladığımız özel değişim programları ve teknikleriyle evrenin ritmiyle beraber akarsınız.  Bu deneyimi her ay doğada yaptığımız farkındalık festivallerinde yaşıyoruz. Stres dolu şehir ortamından uzaklaşıp yenilenmiş bir şekilde dönebilirsiniz.
Kendinizi akışa bırakınca zihin ve bedenle ilgilenmiyorsunuz. Kalabalığın enerji alanı sizi evrenle uyum içinde bırakıyor ve evrenle bütünleşiyorsunuz.

Yüzlerce kişinin katıldığı bu festivallerde tek beden, tek nefes, tek yürek oluyoruz. Bunu yalnızken değil,  ancak bu enerji alanı içinde deneyimleyebilirsiniz. Kalabalığın enerjisi katlanarak artar, doğanın etkisiyle de en üst düzeye ulaşır. 

Bedensel olarak yenileniyor ve değişiyorsunuz. Hem içsel hem de dışsal değişimi yaşıyorsunuz. Vücut çalışmalarıyla toksinler atılıyor,  yüzünüz, cildiniz parlamaya başlıyor. Her kas çalıştıkça mevcut ağrılarınızdan kurtulduğunuzu göreceksiniz. Yeme alışkanlıklarınız değişecek, daha canlı,  çiğ sebze ve meyveleri tercih edeceksiniz. Kilolardan da kurtularak hafifleyeceksiniz.
Nefes çalışmaları ile tüm vücudunuzun oksijenle dolup taştığına şahit olacaksınız. Enerji çalışmaları ile negatif enerjilerden kurtulacak ve pozitif enerji ile dolacaksınız.

Konsantrasyon çalışmaları ile odaklanmanız artacak ve iş hayatınızda daha verimli olacaksınız.  Gevşeme çalışmaları ile stres, gerginlik ve uykusuzluktan kurtulacaksınız. Çakra dediğimiz enerji merkezi çalışmaları ile saglik sorunlarınız azalacak, fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal bütünlük ve sağlığa ulaşacaksınız.

Her özel teknik sizi bir simya gibi dönüştürecek. Yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz ve nedensiz mutluluk, coşku, saadet ile dolacaksınız.  Zihniniz yavaşlayacak ve sizi gereksiz düşüncelerle gün içinde rahatsız etmeyecek.

Her ay doğada düzenlenen farkındalık festivallerimize katılın,  hem coşarak eğlenin, hem de evrenin ritmini kalbinizde hissedin....

 

  Bu Yazı Toplam 1059 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Köşe Yazar
Mehmet DURSUN
EREĞLİ’Yİ SEVİYORLARMIŞ
Prof.Dr.Oğuz OYAN
YENİ SULARDA YÜZMEK
Derya AKBIYIK
YENİ YENİDEN/ EREĞLİ
Murat Meran
CHP’Yİ BUZ GİBİ ERİTEN BAY KEMAL, ASIL ŞİMDİ TAMAM!
Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
DENGE VE UYUM
Sakine BAHADIR
DEMEDİ DEME…..
Şirvan YÜCEL
AFFETMEK ÖNCE KENDİNDEN BAŞLAR
Serpil Şen ÖZER
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
Süleyman Kurt
Bana Borcunu Neden Ödemiyorsun?
Cemal Doruk
KAÇ KİŞİ VARDIR?
Filiz KOCABIYIK
BİZ KİMİZ?
Süleyman Şen
BEÜ 2018-2019
Fahri Özdemir
KDZ EREĞLİ BAŞKANINI ARIYOR?...
Burhan ÇAKIR
ENGELLİ ÇOCUĞU OLAN ANNE ÖZELDİR
Alıntı Yazarlar

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.