19 Aralık 2018 Çarşamba
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
     
 
BURÇ YORUMLARINIZ (10-17/11.2017)

serpilözer-kdzmeydangazetesi67@hotmail.com
BURÇ YORUMLARINIZ (10-17/11.2017)
10 Aralik 2017 22:03:14

Yazar : Serpil Şen ÖZER
  HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       
Hazırlayan: Serpil Şen Özer
KOÇ BURCU       (21Mart-20Nisan )Sevgili Koçlar; Bu hafta hayatınız da hızlı, olumlu gelişmeler ve yeniden düşünmek, harekete geçmek için çok uygun zamanlar var! Aynı zamanda hayal gücünüzü kullanarak bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Romantizmi en yoğun bir şekilde yaşayarak ilişkileriniz de seçici davranabilirsiniz.
 BOĞA BURCU    ( 21 Nisan-21Mayıs )Sevgili Boğalar; Bu hafta iş hayatınız da gider ve gelirleri dengelemeniz ve bütçenizi kontrol ederek toparlamanız gerekebilir. Çünkü aniden aşırı harcamalar gündeme gelebilir. Sizin maddi anlamda yapmak istediğiniz çok şey olabilir, dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınız da ise; Sevgilinizin kıskanç davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz.
 İKİZLER BURCU     ( 22 Mayıs-22 Haziran ) Sevgili İkizler; Bu hafta iş hayatınız da kendinizi girişken ve canlı hissedebilir ve pek çok konuda harekete geçebilirsiniz. Büyük hedefler belirlemeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Yakın çevrenizden alacağınız destek, sizde mutluluk yaratabilir. Özel yaşamınız da ise; bu hafta her şey tam sizin istediğiniz gibi olabilir.
YENGEÇ BURCU    (23 Haziran-22Temmuz ) Sevgili Yengeçler; Bu hafta iş hayatınız da kendinizi yeterince ifade edemeyebilir ve buna bağlı olarak sorunlar yaşayabilirsiniz. İş yeriniz da yaşanılan olaylar sizi agresifleştirebilir. Sakin ve soğukkanlılığınızı koruyarak hareket etmeli ve bu davranışınıza özen göstermelisiniz. Duygusal endişelerin sizi yıpratacağını düşünerek hareket etmelisiniz.
 ASLAN BURCU    (23Temmuz-23Ağustos )Sevgili Aslanlar; Bu hafta iş hayatınız da içinde bulunduğunuz çalışmalar sizi daha fazla uğraştırabilir. Düşüncelerinizi paylaşırken zorlanabilirsiniz. İstemeden ya da farkına varmadan yapacağınız hatalar olabilir dikkat! Özel yaşamınız da ise; Sevgilinize ufak jestler yaparak onu sevindirebilirsiniz. Zira buna ihtiyacı olabilir.
 BAŞAK BURCU    (24Ağustos-22Eylül )Sevgili Başaklar; Değişikliklerle dolu bir hafta sizleri beklemekte. Duygusal yönden içinizde yankılar bırakacak bir yolculuk yapabilirsiniz. İkamet ettiğin yer ya da iş yerinizi değiştirebilirsiniz. Ve bu fikrinizi yakın çevrenize kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Fakat siz yinede kararlı davranışınızdan ödün vermeyin.TERAZİ BURCU      (23Eylül-23Ekim )Sevgili Teraziler; Kültürel hayata dair gelişmelere açık olacağınız bir haftadasınız. Bu konular size yeni pencereler açabilir. Kendinizi daha mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. İş hayatınız da bol ve bereketli bir döneme giriyorsunuz. Özel yaşamınız da ise olumlu gelişmeler olabilir ve güzel sürprizler yaşayabilirsiniz.
AKREP BURCU    (24Ekim-22Kasım )Sevgili Akrepler; Bu hafta iş hayatınız da sorumluluklarınız bazı stresler yaratsa da umduklarınızı bulacağınız bir haftadasınız. Yeni desteklerle maddi açıdan yatırım yapma şansını bulabilirsiniz. Özel yaşamınız da ise; dikkatli olun, yapacağınız bir hata eş ya da sevgilinizin kızmasına belkide çok fazla alınmasına neden olabilir.
YAY BURCU     (23Kasım-21Aralık)Sevgili Yaylar; Bu hafta iş hayatınız da girişimde bulunmak ve önemli kararlar almaktan ısrarla kaçınman gereken bir dönemdesin. Sabırlı olmalı ve beklemelisin. Gelecek günler de geçici bir süreliğine de olsa rahatlayacaksın. Özel yaşamınız da ise; yaşadığınız ilişkiden ve gördüğünüz sevgiden asla şüphe duymayın.
OĞLAK BURCU    (22Aralık-19Ocak) Sevgili Oğlaklar; Bu hafta iş hayatınız da işe ait tamamlanması gereken gereken konular ve sorunlar olabilir. Sizin bu sorunları sonuçlandırmanız söz konusu. Fikirlerinizi daha iyi ortaya koyabileceksiniz. Özel yaşamınız da ise; Sevgilinize ya da eşinize değer verin. Her şey karşılıklıdır demeyin. Birazda siz alttan alın.
KOVA BURCU     (20Ocak-18Şubat ) Sevgili Kovalar; Yaşamınızı dengede tutmakta zorlandığınız bir dönemdesiniz. Artık keyif ve eğlence arayışına yöneliyorsunuz. Değişik insanlarla birlikte olacağınız toplantılar ve birden fazla uğraşın getirdiği konular sizi canlı tutabilir. Özel yaşamınız da ise; aşk artık sizin için her zamankinden daha değerli olacak.
  BALIK BURCU      (19Şubat- 20Mart) 

Sevgili Balıklar; Bu hafta iş hayatınız da eldeki kaynakların kullanımıyla ilgili sorunlar yaşayabilir ve yanlış kararlar alabilirsiniz. Evinizde ki sorumluluğunuz iş yerinizde yapılması gereken işler açısından sizi engelleyebilir ve canınızı sıkabilir. Siz yinede çaba göstermekten kaçınmayın. Güzel günler yakındır.

  Bu Yazı Toplam 472 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Köşe Yazar
Mehmet DURSUN
MÜFTÜOĞLU YİNE YANILDI
Prof.Dr.Oğuz OYAN
Yeni Yönetim Sisteminde Çatlaklar
Derya AKBIYIK
ALTERNATİF GÜÇ BİRLİĞİ Mİ?
Murat Meran
CHP’Yİ BUZ GİBİ ERİTEN BAY KEMAL, ASIL ŞİMDİ TAMAM!
Neval Kütük Yoga ACADEMY Antrenörü
COŞKU SELİ
Sakine BAHADIR
DEMEDİ DEME…..
Şirvan YÜCEL
İNSAN BİRLİĞİ
Serpil Şen ÖZER
HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ(08-14/10.2018)
Süleyman Kurt
DEMEK… DEMEK!...
Cemal Doruk
KAÇ KİŞİ VARDIR?
Filiz KOCABIYIK
BİZ KİMİZ?
Süleyman Şen
CHP DE ADAYLAR BELİRLENİYOR.
Fahri Özdemir
SPEKÜLASYONLAR GERİLİMLERİ ARTIRIYOR
Burhan ÇAKIR
Pardon Arif kim?
Alıntı Yazarlar

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.