19 Aralık 2018 Çarşamba
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
ANA SAYFA  / Genel

Akbıyık’tan Sert Açıklama: “Sahte Açıklamalara İtibar Edilmesin “


Akbıyık’tan Sert Açıklama: “Sahte Açıklamalara İtibar Edilmesin “

Akbıyık’tan Sert Açıklama: “Sahte Açıklamalara İtibar Edilmesin “

Arkadaşına Gönder Yazı boyutunu büyütmek için       
 04 Aralik 2018 11 : 07 

Zonguldak:  TGF  adına açıklama yapan Derya Akbıyık,‘’Kamu, kurum kuruluşları, yerel yönetimleri ve özel kuruluşları uyarıyoruz  ’’

“TGF adını kullanan korsan bir oluşuma dikkat çekildi. Açıklamada, TGF adını kullanan bu grubun hiçbir resmi hüviyet taşımadığına dikkat çekilirken, basın ve kamuoyundan da dikkate alınmamasını  istendi.

 TGF Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Derya Akbıyık, “Türkiye Gazeteciler Federasyonu 14 Ekim 2018 tarihinde Ankara’da son derece demokratik bir genel kurul gerçekleştirmiş, yüzde 92’lik bir rekor katılımın yaşandığı ve iki listenin yarıştığı bu genel kurulda Yılmaz Karaca’nın başkanlığındaki liste 10 oy farkla, Türkiye genelindeki delegelerin teveccühünü kazanmıştır. Kongre bitiminde, “Demokratik bir yarış oldu. Başta genel başkan olmak üzere Yılmaz Karaca ve ekibini kutluyorum”  denilerek kutlama dileklerinde bulunulmasına rağmen, sonraki günlerde kendisini sözde, ‘TGF alternatif güç birliği platformu’ adıyla tanımlayan bir grup; bazı illerde ve ilçeler de korsan toplantılar düzenlemekte ve asılsız iddialar içeren açıklamalar yapmaktadır.

 TGF resmi bir tüzel kişiliktir ve bu tüzel kişiliği bağlayan açıklamalar sadece TGF’nin Seçilmiş Yönetim Kurulu tarafından yapılır.

TGF çatısı altında Yönetim Kurulu’nun bilgisi dahilinde olmayan hiçbir oluşuma asla izin verilmez, tolerans da gösterilmez. Son günlerde TGF adını kullanmaya da cüret ederek kamuoyuna olur olmaz açıklamalar yapan sözde alternatif güçbirliği platformu ile ilgili ‘adli ceza istemli’ yasal işlemler tarafımızca başlatılmış olup, TGF Yönetimi’nce de platform içinde yer alarak açıklamalara onay verenler hakkında gerekli disiplin cezaları uygulanmıştır.

 Uyarı ve Kınama cezası verilen bu gruba, disiplin suçunun işlenmesine devam edilmesi halinde ihraç cezasının gündeme geleceği de uygun bir üslup ile ifade edilmiştir.  Bütün bu nedenlerle; TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca adıyla veya TGF Yönetim Kurulu imzasıyla yapılmayan bu türden sahte açıklamalara, toplantılara itibar edilmemesini bir kez daha önemle hatırlatıyoruz.

Ev sahipliğinde bulunacak kamu, yerel yönetimler veya özel kuruluşlarında bilgisine sunuyoruz.”Denildi. K.Meydan
 
Haber : K.Meydan
Bu Haber 574 defa okundu
 Paylaş
 
Anahtar Kelimeler :Akbıyık, Sert Açıklam, “Sahte Açıklamalara, İtibar Edilmesin,

YORUM EKLE
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

İlgili Haber
KADINLAR ERKEKLERDEN UZUN YAŞIYOR
Karadeniz Ereğli’de Roman vatandaşların Sosyal Hayata Entegrasyonunu Sağlanacak
KARADENİZ’Lİ AVUKATLAR ZONGULDAK’TA TOPLANDI
EREĞLİ VE ALAPLI' LI GAZETECİLERE TOKİ PROJESİ
Otobüs Şoföründen Örnek Davranış
Akbıyık’tan Sert Açıklama: “Sahte Açıklamalara İtibar Edilmesin “
21 Noktada Kullanılmış Giysi Toplama Noktası Oluştu
SAKİNDERE ‘DE DEĞİŞİM
.
Köşe Yazarları
Foto Galeri
ESKİ EREĞLİ FOTOLARI
İzlenme : 20309
Akçakocadan estante
İzlenme : 15761
Akçakoca plaj 2
İzlenme : 14745
Kdz.ereğli
İzlenme : 13250
Çok Okunanlar
BUGÜN BU HAFTA BU AY

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.