16 Aralık 2018 Pazar
Ana Sayfa
İletişim
Bize Ulaşın
Künye
Mobil Bölüm
GÜNCEL
SİYASET
SPOR
EĞİTİM
SAĞLIK
EKONOMİ
GENEL
MAGAZİN
KÜLTÜR SANAT
ADLİYE
RÖPORTAJ
 DİĞER
 
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri
ANA SAYFA  / Sağlık

Eylül Metin: “Herkesten sır gibi saklanıyor, Bülent Ersoy Hepatit B’ye yakalandı”


Eylül Metin: “Herkesten sır gibi saklanıyor, Bülent Ersoy Hepatit B’ye yakalandı”

Eylül Metin: “Herkesten sır gibi saklanıyor, Bülent Ersoy Hepatit B’ye yakalandı”

Arkadaşına Gönder Yazı boyutunu büyütmek için       
 05 Nisan 2018 10 : 32 

İstanbul: Geçtiğimiz günlerde ağır grip olduğu iddiasıyla hastaneye kaldırılan Türk müziğinin Divası Bülent Ersoy için yakın dostu ünlü şarkıcı Eylül Metin’den şok edici bir iddia geldi. Eylül Metin, eski dostu Bülent Ersoy’un aslında “Hepatit B” hastalığına yakalandığını gündeme getirdi.

ŞARKICI EYLÜL METİN. “DİVA ASLINDA HEPATİT B”

Eylül Metin, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Türk Müziği’nin Divası Bülent Ersoy’un önce domuz gribi olduğu iddiasının ortaya atılmasının, ardından da hastane yönetiminin üriner enfeksiyon (idrar yolları iltihabı) rahatsızlığı yaşadığını açıklamasının tamamen kamuoyunu yanıltmak için yapıldığını dile getirerek “Diva aslında Hepatit B” dedi.

EVİNDE KENDİNİ TECRİT ETTİ,ANCAK CİLDİNDEKİ SARARMA ELE VERİYOR

Eylül Metin, Diva’nın Hepatit B olduğunu en yakınlarından bile sakladığını ancak çevresiyle olan fiziki temasını neredeyse sıfır noktasına indirmesinden ve evinde kendini tecrit ederek inziva yaşamı sürmesinden dolayı yakın ekibi ve ev ahalisinin Hepatit B’den şüphelendiğini dile getirdi. Metin, son dönemlerde Bülent Hanım’ın halsiz görüntüsünün, sürekli yaptığı ağır makyaja rağmen cildinde sararma ve göz torbalarının da bunun işareti olduğunu savundu.

Yakın zamanda çeşitli şikâyet gerekçeleriyle sık sık farklı hastanelere taşınan, bu yüzden “Koskoca Diva’nın kendi doktorları yok mu? Neden her seferinde farklı bir şikayetle farklı bir hastaneye yatıyor? Diva hastane reklamı mı yapıyor?” eleştirilerine uğrayan Türk müziğinin Divası Bülent Ersoy’un aslında bir türlü sağlığına kavuşamaması Eylül Metin’in iddiasını güçlendiriyor.

HASTANE YÖNETİMİNDEN ÜRİNER ENFEKSİYON AÇIKLAMASI GELDİ

Öte yandan ağır grip şikâyetiyle İstanbul Cerrahi Hastanesinde tedavi altına alınan Diva’nın sağlık durumu hakkında bugün hastaneden bir açıklama geldi. İstanbul Cerrahi Hastanesi CEO’su Doç. Dr. Ahmet Nuray Turhan, Bülent Ersoy'un 4 gün önce hastaneye bulantı, baş dönmesi ve halsizlik şikâyeti ile geldiğini söyledi. Dr. Turhan, “Yaptığımız testler sonucunda üriner enfeksiyon (idrar yolları iltihabı) tespit ettik ve tedavisine başladık. Bülent Hanım’ın genel durumu gayet iyi durumda.” ifadelerini kullandı.

Hastaneye getirildiğinde iddia edildiği gibi Diva’nın domuz gribi olmadığını, söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Doç. Dr. Turhan, “Bütün problemi idrar yolu enfeksiyonudur. Bülent Hanım tek böbreği ile hayatını sürdürüyor. O böbrekte aynı zamanda taş mevcut. Böbreği korumak için ciddi tedaviler yapmak gerekir. Çünkü altında yatan bir de idrar yolu enfeksiyonu var. Bu nedenle hastaneye yatırdık ve tedavilerini tamamlamak üzereyiz” dedi.

YATTIĞI KAT BOŞALTILMADI,KENDİSİ VIP KATINDA

Bu arada Bülent Ersoy’un yattığı katın tamamen boşaltıldığı ve tüm hastaların başka katlara nakledildiği iddialarını da yalanlayan Doç. Dr. Turhan, “Hastane katındaki hastaların diğer katlara transferi ile ilgili basında çıkan haberler Bülent Hanım’ı çok üzdü. Herhangi bir hasta başka bir kata transfer edilmedi. Böyle bir şey söz konusu değil. Bülent Hanım VIP katımıza alındı ve orada tedavisi sürdürülüyor” dedi. K.Meydan

 
Haber : K.Meydan
Bu Haber 1508 defa okundu
 Paylaş
 
Anahtar Kelimeler :Eylül Metin, Herkesten sır gibi saklanıyor, Bülent Ersoy Hepatit Bye yakalandı,

YORUM EKLE
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

İlgili Haber
Spor Yapmak Damar Hastalıklarına Sağlığına İyi Geliyor
Atama Bekleyen Sağlıkçılar İçin Bir Ümit Yok
Hikayeleri Aynı, 3 Evlat, 3 Anne, 3 Nakil!
10 liralık reçetesiz ilaca 2 bin lira ceza geliyor
Bolu İlaçlanıyor
Zonguldak BEÜ Sağlıkta Kalite Çıtasını Yükseltiyor
MEME KANSERİYLE 5 YIL ÖNCE, 10 YIL SONRA…
Prof. Dr. Güldeniz Karadeniz “Meme Kanserinden Korkmuyorum” Başlıklı Seminer
.
Köşe Yazarları
Foto Galeri
ESKİ EREĞLİ FOTOLARI
İzlenme : 20249
Akçakocadan estante
İzlenme : 15705
Akçakoca plaj 2
İzlenme : 14688
Kdz.ereğli
İzlenme : 13194
Çok Okunanlar
BUGÜN BU HAFTA BU AY

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip et
Copyright © kdzmeydangazetesi.com - sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.